Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » El lehet valahogyan tüntetni...

El lehet valahogyan tüntetni messengerből a "napokat" chrome böngészőben?

Figyelt kérdés

Nem bírom már... Az idővonal már 1-2 éve le van tiltva, ahhoz van egy nagyon jó bővítményem. De most újabban oda löki mindenki a hülyeségét. És nem bírom.

Törölni bizonyos kapcsolattartás miatt nem akarom magamat. Az összes ismerősömet sem, mert egyrészt nagy munka lenne másrészt meg nem akarok bunkó lenni. Mindenki olyat tesz ki amire nem vagyok kíváncsi.

Túl sok inger ér. Nem szeretem ezt mert mindenki osztja a hülyeségét. Direkt olyan oldalakat nézek ahol direktbe én keresek a tartalomra.

Youtube-on is van bővítményem meg adblock is.

De ez még csak nem is hirdet, hanem pl. minden nap megosztja a gyerekét. A másik az autóját. A harmadik hogy mit eszik. Ne soroljam már...



2021. dec. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Reklámblokkóval nem lehet kicsinálni?
2021. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért nem használod csak a mobilos alkalmazast? Vagy abbim is ott van? (Egyébként 6 éve nincs fosbookom, mégsem buktam emiatt egy ismerőst sem.
2022. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem meg okostelefonom nincs 1 éve.

Más sem hiányzik, csak hogy állandóan jelezzen az a sz*r.

PC-n szoktam megnézni reggel meg munka után az üzeneteket és ez az új funkció próbál beszippantani, de hamarabb kell ezeknek felkelniük hogy engem kicsináljanak.

2022. jan. 4. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nekem minden értesítés tiltva van, így nem jelez állandóan az a sza*r. ;-)
2022. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!