Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kellene hirdetnem, hogy...

Hol kellene hirdetnem, hogy találjak egy informatikus zsenit, aki bizonyos dolgokat nekem privátban találkozva elmagyarázna?

Figyelt kérdés
Természetesen fizetnék érte. :)

2021. dec. 30. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megye?
2021. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pest és/vagy Heves
2021. dec. 30. 17:47
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak rákeresel a neten, mindenre választ fogsz kapni (legfeljebb elsőre nem érted, és bővebben, több forrásból kell tájékozódnod). Azért is van ez az oldal, hogy ha elakadsz vagy jobb megértésre, pontosításra van szükséged, akkor itt is megkérdezheted - ha egy konkrét kérdésed van, nem pedig az, tanítsanak meg téged kommenteken keresztül netezni.


Fizetni egy információért azért értelmetlen, mert neked laikusként bármit be lehet adni, úgyis elhiszed. A neten pedig mindenki annak adja ki magát, akinek akarja és ahogy az érdekei kívánják.

2021. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem fogok mindenre választ találni a neten ;) ezt te sem gondolod komolyan...mellesleg szemêlyesen ezekre a vâlaszt gyorsabban meg tudom kapni, mintha hetekig research-elnék..mâsrészről informatikai tudást elég nehezen lehetne kamuzni ha személyesen meg is mutogatja az illetö a dolgot.
2021. dec. 30. 18:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem fogok mindenre választ találni a neten

Pedig de. Amirol nincs info, az a tehnologia meg nem letezik. Vagy csak az amcsi/orosz/kinai kemek hasznaljak. De meg az is kiszivarog.

2021. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami tageket írtál, az pont megtalálható.
2021. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha illegális dolgot szeretnél, akkor jobb ha elfelejted.

Bár erre is találsz rengeteg információt az interneten.

2021. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy neten megtalálsz mindent. Amit esetleg mégsem, az nem lehetséges.

Elég sokat kellene perkálnod, hogy mindent elmagyarázzak neked, ha még a keresőt sem tudod használni.

A kívánt dolgok beállítását megcsinálhatja egy PC-vel foglalkozó üzlet is. Na nem a mediamarktban. Kis üzletet keress.

2021. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 SIDLER22 ***** válasza:
100%
De. Biztos, hogy mindenre választ találnál a neten. Amit az iskolákban, egyetemeken tanítanak infóból az fent van. Amit meg nem tanítanak az is. Egyébként mi honnan tudnánk? Legfeljebb mi se tudjuk a választ arra amit szeretnél. Ebben az esetben van rá esély, hogy tényleg nincs fent a neten.
2021. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet, egy középkorú házaspárnak tartottam órákat, csak én messze lakok tőled.
2021. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!