Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes iptv? Ami nem csak...

Ingyenes iptv? Ami nem csak pár napig müködik.

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
mesében
2022. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lali51 ***** válasza:
49%
Akinek van, megkéred hogy nézhesd nála.A 60-as években így tévéztünk.
2022. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez baromság xd Én tudok olyat ami müködik, de sajna nincs olyan sok csatorna benne. Szóval csak a hozzáértők válaszát várom. "Vicceskedők" kiméljenek. Köszönöm.
2022. jan. 2. 20:41
 4/14 lali51 ***** válasza:
Persze hogy van ami működik csak azért fizetni kell.Az ingyenes az demo csak pár napig megy.
2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tudtok videotárat, azt is szívesen várom. :)
2022. jan. 2. 21:04
 6/14 lali51 ***** válasza:

KODI

Nézz youtube videókat hogyan kell letölteni, telepíteni, adonokat hozzáadni.

2022. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Beírod az általad preferált keresőbe, hogy "online tv stream", és szinte biztos, hogy találsz olyat, ahol lehet nézni. Bár ha találsz egy ilyen oldalt, hosszú távon nem biztos, hogy létezni fog, tekintve, hogy amit csinálnak, az illegális. (A nézése egyébként a hazai jog szerint nem, feltéve, ha saját eszközzel, és csak a saját részedre történik.)

De!

Párezer forintért már vannak legális alternatívák. Az alapcsomagok általában ingyenesek szoktak lenni mindegyik szolgáltatónál, bár igaz, ezek csak a közszolgálati csatornákat szokták tartalmazni, meg talán még az RTL-t és a TV2-t. Igaz, ez nem a klasszikus értelemben vett IPTV (szerintem igazából te sem arra gondoltál, hanem online streamre, ami technikailag azért nem teljesen IPTV), de a Mindig TV családi csomagja havi 3600 forint. Nem tudom, hogy Neked ez sok-e, de kapsz hozzá egy beltéri vevőegységet, amivel sima tévén is nézheted (ami lehet, hogy neked felesleges, ha csak neten nézed), de szinte ugyanazokat a csatornákat onnantól, hogy megvan az előfizetésed, interneten is nézheted. Sőt, az előfizetésedet ki lehet egészíteni további =neten nézhető) csomagokkal, bár igaz, ez is pénzbe kerül. ;)

Vagy ott van a Telenor MyTV. (Nem, nem kell hozzá Telenoros előfizetés.) Itt a legnagyobb csomagban 7000 forintért kínálnak 71 csatornát, de vannak olcsóbb csomagjaik is. De a Telekomnak is van (a vezetékes előfizetéstől függetlenül igényelhető) Telekom TV Go szolgáltatása, ahol 3600 forintért kapsz nyolcvanakárhány csatornát.

Nem tudom, hogy van-e saját kereseted, vagy milyen az anyagi helyzeted, de ez azért nem akkora összeg, ami földhöz vágná az embert. Cserébe meg kapsz egy halom csatornát, ami garantáltan akadás nélkül, jó minőségben jön, és nem kell párnaponta új streamet keresned, mert hogy az addigi megszűnt.

2022. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van ingyen TV interneten legálisan, csak nincs benne sok csatorna.


[link] - regisztráció után 24 óráig minden csatornát ingyen nézhetsz, utána a közszolgálati TV-ket, meg néhány csatornát nézhetsz vele előfizetési díj nélkül.

[link] - egy rövid regisztráció után itt is nézhetőek ingyen a közszolgálati TV-k, meg pár más adó.

[link] - a 6 közszolgálati csatorna ezen is ingyen nézhető regisztráció után.

[link] - szintén a közszolgálati TV-k nézhetőek, de ide nem kell regisztrálni.

[link] - a Hit Music TV-t nézheted ingyen.

[link] - az 1 Music TV-t nézheted ingyen.

[link] - Apostol TV

[link] ATV élő adás


A választék nem túl erős, ha mindenhová regisztrálsz és minden adót beleveszek, akkor kb. 15 Magyar TV csatornát tudsz ingyen és legálisan nézni.

2022. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt elég sok Magyar TV csatorna érhető el ingyen: [link]

Sokhoz nem is szükséges külső lejátszó, amelyikhez igen, ott a VLC medipa playert ajánlom: [link]

Külföldről viszont nem fog mindegyik működni, de azért jópár nézhető onnan is.

2022. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

Több ezer csatorna kategóriára bontva. Magyarok is. M1, Duna, TV2, RTL, stb nincs benne, legalábbis én nem találtam.

2022. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!