Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebook-on vezetek egy...

Ha Facebook-on vezetek egy (üzleti) oldalt is, azzal az oldallal hogy tudok csatlakozni egy csoporthoz?

Figyelt kérdés
A normál profilommal már csatlakozva vagyok. Van rá mód, hogy az oldalam nevében is csatlakozzak? Régen más volt a felület, akkor profilt lehetett váltani, és bármire rá tudtam keresni az oldalam nevében is, és ugyanolyan tevékenységeket folytatni, mintha egy másik profilom lenne. De már úgy tűnik ez megváltozott. Az oldalamon felajánl a Facebook néhány csoportot, amihez javasolja, hogy az oldallal csatlakozzak, de nem tudok konkrét csoportra rákeresni. Nem tudja valaki, hogy kell?

2022. jan. 10. 22:13
 1/3 anonim válasza:
Azóta kiderült már? Mert engem is érdekelne! Köszi :)
2022. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak olyan csoportokba tudok csatlakozni, amiket felajánl, amik témában kapcsolódnak az én oldalamhoz. De konkrét csoportra nem sikerült rákeresnem az oldal fiókkal.
2022. jún. 2. 20:58
 3/3 anonim válasza:
Igen, én is csak ezt látom sajnos.. Nem értem miért nincs már rá lehetőség vagy ha van, akkor ennyire el van rejtve? Hmm… furi. Van olyan oldalam, amin be van kapcsolva az új oldalhasználati élmény funkció, azokat megnyitva is tudok csatlakozni, viszont ezt a funkciót sem találom már, hogy az adott oldalnál ezt bekapcsoljam és úgy lehetne csatlakozni.
2022. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!