Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van felajálva a VR kis...

Miért van felajálva a VR kis minőségben, ha az rossz minőségű lesz?

Figyelt kérdés

1280x720 homályos

1080x1080 homályos

1440x720 homályos


Csak ez ad éles képet nálam a telefonon

2160x1080


Olyan is volt a maximális felbontás 1280x720 jobb letöltési minőség nem volt elérhető.


Tehát mi értelme van homályos szar nézni/készíteni?



2022. jan. 13. 09:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezeket letöltöttem, és utólag vettem észre, hogy csak a 2160x1080 felbontásúakat volt értelme letölteni. A többi adatforgalom pocséklás.
2022. jan. 13. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem körülötted forog a világ pici virágszál, képzeld létezik még mobiltelefon más képernyöfelbontással is.
2022. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam ÉN is. Meglocsolsz? Análba.
2022. jan. 14. 16:43
 4/5 A kérdező kommentje:

# Kedves Szilvi. Néhány perce próbáltam ki egy régi telefonon. Az egy Huawei P8. Nem nagy telefon. És tévedtünk. Ezek a felbontások ott is homályos-szar VR-ben nézve.


Szóval a kérdés továbbra is él, mire jó egy fostalicska minőségben VR tartalmat közzétenni?

2022. jan. 14. 22:57
 5/5 anonim válasza:

Régi VR tartalom? Az egész telefonos VR dolog már nagyon főleg az Oculus Quest 1 megjelenése óta halott. Mobile VR mamár ott kezdődik (kérdés feltevésének dátuma óta is) hogy Oculus Quest 2 és nem egy lencsés dobozba berakni az XY telefont mert annak semmi értelme se controller hozzá ami a kezed követné és max forgatni tudod a fejed mert a telefon csaka fej forgást tudja be határolni, térbeli pozíciót nem. Ezért nincs rá minőségi tartalom.

Oculus Quest 1 2019 május 21-ikén jött ki amivel együtt ténylegesen meg is döglött a telefonos VR ahogy van.

2022. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!