Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfizettek valamilyen streami...

Előfizettek valamilyen streaming szolgáltatás vagy letöltitek továbbra is a Magyar fizetések mellet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra mint a Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Disney+, stb vagy torrenteztek? hány előfizetést tudna elbírni a hazai fizetések mellet Magyarország? mi lesz ha Nyáron beindul mondjuk Disney+?

2022. jan. 13. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Igen elő vagyok fizetve vagy fizettek elő!
Nem, letöltök vagy torrentezem!
Egyiket sem használom!
35 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha mindenre előfizetsz akkor is megállsz tizes körül, nem igazán tétel egy átlag középosztálybeli magyar családnak.
2022. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Torrentezek, mert a fene akar előfizetni fél tucat szolgáltatóra. Persze van aki arra esküszik hogy van egy Netflix-e, de persze csak azt tudja nézni ami azon fent van... Én meg azt akarom ami nekem tetszik. Emellett sok sorozat sehol sincs fent azonnal, lemegy USA csatornán azt majd fél-1 év múlva felkerül az n+1-edik streaming szolgáltatóra. Nem fogok én ezzel szórakozni, még ha ingyen lenne sem...
2022. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 2-eshez, nagyon nem jó ez így, hogy fél tucat szolgáltatónál kéne előfizetni, plusz akkor még a deezer/spotify/tidal stb-ről még nem is beszéltünk.
2022. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 meszike91 ***** válasza:
75%

Az a baj hogy 10 féle streaming szolgáltató van és mindegyikre előfizetve már jelentős összeg volna.


Amúgy meg ki se használnám őket, a folyamatos előfizetés és lemondás helyett meg már egyszerűbb torrentezni.

2022. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme azért hogy heti 1-1 filmet megnézzek, főleg hogy sok minden fenn sincs, vagy épp egyiken fenn van a másikon nincs, szóval részemről marad a jól bevált torrent.
2022. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan zeném van, amelyet egyik streaming szolgáltató sem "ad"


Ugyanezt elmondhatom a filmjeimről/sorozatokról.

2022. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%

"Előfizettek valamilyen streaming szolgáltatás vagy letöltitek továbbra is a Magyar fizetések mellet?"


Az, hogy nekem mennyi a fizetésem, arról elsősorban Én tehetek. Amikor csak nettó 70 ezret kaptam 10 éve, akkor is megvettem pár programot, vagy kerestem az ingyenes, open source változatokat. Steamen a játékokat elég gyakran leárazzák, még kívánságlistára is tudsz egy csomót tenni, valamelyikre 75-90%-os leárazást is ráraknak.


Ha sok embernek szeszre meg cigire van pénze, akkor egy 2000 forintos havi stream szolgáltatásra is legyen pénze, ami kb. majdnem az, hogy ingyen hozzád vágják a mozifilmeket és annyit nézel meg, amennyit akarsz és kb. bárhol be tudsz jelentkezni a saját profilodba és nézni.


Hosszú ideig torrenteztem, később rájöttem, hogy inkább megvenni éri meg a dolgokat, mint ellopni. Ez egy tanulási folyamat. Még mindig inkább donatelek egy open source programot, mint valami crackelt f0st töltsek le, amivel ki tudja, hogy mit telepítek fel a gépemre.

2022. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha sok embernek szeszre meg cigire van pénze, akkor egy 2000 forintos havi stream szolgáltatásra is legyen pénze, ami kb. majdnem az, hogy ingyen hozzád vágják a mozifilmeket és annyit nézel meg, amennyit akarsz és kb. bárhol be tudsz jelentkezni a saját profilodba és nézni."


Ez egész addig működne is, ha

1.: Bármelyik film bármikor elérhető, akár régi, akár új

2.: Sorozatok szintén


Nem a 2-3000 ft a gáz, hanem hogy hiába fizetek (fizetnék), ha semmi sincs fent, amit én szeretnék megnézni / meghallgatni


Játékot megveszem.

A gépen egyetlen crackelt program/játék sincs

2022. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Oké, nekem is van olyan film, amit megnéznék, DE nem találom streamen fent. Viszont, ha letorrentezném, akkor a készítő elesne a bevételtől.
2022. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#9 És akkor mit teszel, ha megnéznéd, de sehol sem találod, csak torrenten?


Sajnos megvenni sem nagyon éri meg, mert nem fizetek többezer ft-ot azért, hogy egyszer (vagy kétszer) megnézzem, utána meg csak porosodjon.


A streaming nem volna rossz ötlet, de így, hogy a kínálat gyakorlatilag siralmas, számomra nem éri meg.


Lehetne csinálni mondjuk egyfajta filmkölcsönzőt, mint régen a videotéka volt, hogy egy kisebb összegért cserébe meg tudok nézni bármilyen filmet.


Arról meg nem én tehetek, hogy ha a film sehol sem elérhető, akkor letorrentezem és ezáltal elesik a bevételtől a készítő.

Tegyék közzé valamelyik streaming-en vagy kölcsönzős oldalon, és akkor nem kell a kalózkodás.


Netflixen is sokszor látom, hogy pl. "Ez a film január 31-ig érhető el"


Na de mi van, ha én februárban akarom megnézni?

Akkor megintcsak marad a torrent....


Zenékkel úgyszintén.

Streaming szolgáltatóknál rengeteg zene van, ami nem elérhető.

Illetve van, amelyik csak az egyiken, van, amelyik csak a másikon van fent.

Most akkor fizessem mind a kettőt?

Még úgy is, ha van olyan zene is, amit egyken sem találok?

És akkor azt honnan szerezzem be?


Ha már fizetnénk a fenti szolgáltatásokért, akkor elvárhatnánk, hogy tényleg bármit bármikor elérhessünk, elvégre is azért fizetünk, nem?

2022. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!