Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a messengerből...

Hogyan lehet a messengerből partnert törölni?

Figyelt kérdés

Régebben volt olyan funkció hogy "Partner eltávolítása". Most viszont semmit nem találtam amivel lehet törölni az olyan messenger partnereket akik nem az ismerőseim.

Ha valaki tud megoldást, köszönöm!



2022. jan. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Messengerből sehogy, ott csak beszélgetést tudsz törölni. Facebookon kell eltávolítanod az ismerőseid közül.
2022. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ismerőseim. Csak messengeren vannak a partnerek között mivel egyszer beszéltem velük valamiért. Csak zavar hogy számomra ismeretlen embereket jelzi hogy elérhetőek ezért szerettem volna törölni. Régebben egyszerű volt ezzel a "partner eltávolítás" funkcióval.
2022. jan. 16. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
követem én is, nekem is ez a problémám. eladtam egy gépet, csoportban hírdettem meg, nem market placen, akikkel beszéltem róla, időnként fent elő kerülnek, h aktívak, pedig beszélgetést is töröltem.
2022. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le, majd old fel a tiltást.
2022. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tiltsd
2022. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!