Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez tényleg valós dolog, hogy...

Ez tényleg valós dolog, hogy a "WIFI 6" internetes szolgáltatáshoz a minimális igénybevételi követelmény az intel i7 processzor legalább?

Figyelt kérdés

Diginél láttam ezt és nem tudom mit jelent pontosan így.


[link]



2022. jan. 18. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Se a telefonban se a wifi6 routerben nincs i7 proci.. ;)
2022. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Grat nekik. i7-ből az elsők valahogy 12 éve jöttek ki. Most vmi új celeron 2 magos megfektetné azokat. Annyit akartak szerintem vele mondani, hogy ne valami 15 éves gépen használd, mert nem fogja bírni a max átvitelt.
2022. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Ők arra gondolhatnak hogy kihasználod a teljes sávszélt amit a Wifi6 ad (10Gbps. Jó, akkor nem mindet, de sokat), amihez tényleg kell erős net. Na de ez csak az elméleti maximum, még ekkora netet sem adnak. Egy szaros Pentium elég arra hogy Wifi6-ot használj, ilyen értelemben semmi különbség a mostaniakhoz képest.
2022. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"amihez tényleg kell erős net" pontosabban erős proci
2022. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!
2022. jan. 20. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!