Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letilotta a YouTube a felhaszn...

Letilotta a YouTube a felhasználói fiókomat. Mit csináljak? Hova írjak?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, mikor léptem volna be, hogy letiltották. Megnéztem az email címem, amin regisztáltam anno és azt írták, hogy egy videó miatt már harmadjára írtak, és most blokkolták a fiókom, de azt nem írták ,kihez fordulhatnék. Ötlet?
2010. szept. 9. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A szerzőijog-bitorlás megakadályozása a YouTube-on

A sorozatosan jogsértést elkövető felhasználói fiókokat automatikusan

megszüntetjük.

[link]


Ha úgy gondolja, hogy tévesen töröltük videóját, mivel Ön a szerzői jog tulajdonosa, vagy engedélyt kapott, akkor küldjön nekünk egy ellenkeresetet,

( [link] ) amelyben értesít minket erről.

Megszüntethetjük azokat a fiókokat, amelyekről azt állapítjuk meg, hogy sorozatosan jogsértést követnek el.

Azoknak a felhasználóknak, akiknek fiókját felfüggesztettük vagy megszüntetettük, tilos új fiókokat létrehozniuk, és nem férhetnek hozzá a YouTube közösségi funkcióihoz.

[link]


ELLENKERESET KÜLDÉSE: (ide írhatsz!!) [link]

2010. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2010. szept. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!