Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Fb-on nem tudok hsz-t és...

Erzsi mami kérdése:

A Fb-on nem tudok hsz-t és üzenetet írni. Lebénult a kurzor, nem enged írni egy betűt se. Csak válszt írhatok, vagy fotó csatolást. Gyógymód? A Fb nem reagál, pedig egy hónapja reklamálok. Miért? Nagyon vacak így.

Figyelt kérdés

#Fb hsz nem működik
2022. jan. 21. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Régi bug visszatért.


Esetleg ha alkalmazás, akkor telepítsd újra

Ha böngésző, akkor nézd meg, hogy van-e frissítés

Esetleg gyorsítótár és cookiek (sütik) törlése.

2022. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia Doszka, sajnos én csak egy annyira buta felhasználó vagyok, hogy inkább szakítok az egész virtuális világgal, internetestül, facebookostul, és ezentúl csak nézem, hogy nő a fű. Többre megyek vele. Ugyanis itt fogalmam sincs, mi az a kis rohadék régi bug, ami visszajött, és hogy a kukik meg a sütik hol vannak, hogy törölhessem őket, stb. Azért pedig, hogy mindezt megtudhassam, és e tudás birtokában újra beszélgethessek ismeretlen, bár szimpatikus emberekkel, azért én nem fogom elvégezni a programozó matematikus szakot egyik egyetemen sem. Mindazonáltal nagyon szépen köszönöm a segítséget, vagyis hát a segítő szándékot, meg a jó szívedet meg a rendes tanulmányaidat, melyek által reagálni tudtál a problémámra. Én most inkább megyek, és keresek egy élő embert, akivel szintén lehet beszélgetni :) Minden jót, Doszka!
2022. jan. 23. 07:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Régi bug visszatért = A facebook mindig is tele volt hbákkal, amiket nemhogy nem javítanak, hanem újabb és újabb ilyen hibák (BUG-ok) jelennek meg.


Rengeteg olyan bug (hiba, probléma, működési rendellenesség) jelenik meg újra és újra a facebookon, amelyek már korábban is jelen voltak, aztán "eltűntek" egy időre.



Nem tudom, milyen platformot használsz, honnan facebookozol.

Telefon (pl. Facebook alkalmazás), számítógép, böngésző (Pl. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, stb.)


Ahhoz, hogy segíteni tudjak, ezeket kell tudnom.

Utána le tudom írni, hogy hogyan kell törölni a gyorsítótárat, sütiket, és hol tudod ellenőrizni az esetleges frissítést.

2022. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Doszka, próbáljuk meg, és KÖSZÖNÖM, ha sikerül, ha nem.


Egy régi laptopom van, "acer",

a billentyűzet alatt balra egy kis kék-fehér cimke: "intel Pentium inside",

jobbra egy a műanyagra nyomtatott másik cimke:

"ASPIRE 5734Z

intel Pentium processorT4500

intel GMA4500M

15.6HD LCD

2 GB DDR3 Memory

250 GB HDD

DV-Super Multi DL drive

Acer Nplify TM802.11b/g/n

Multi-in-1 card reader

6-cell Li-ion battery"

(őszintén szólva most először olvastam el)


A Mozillával szoktam kinyitni a netet, igen, Firefox.


Köszönöm, és minden jót!

2022. jan. 29. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm az infót.


Maga a gép nem egy bivaly, de netezésre megfelel.


Tehát Mozilla Firefox.


Ezt próbáld meg végigcsinálni:

[link]


Majd ezután ezt:


[link]


Az előzmények és sütik törlése után valószínűleg "kidob" majd a facebook, azaz újra be kell majd jelentkezned (email + jelszó)

2022. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!