Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook messengeren keresési...

Facebook messengeren keresési előzmény?

Figyelt kérdés

Ha valaki, aki nem ismerősünk, de a messengerben, a keresésnél megjelenik a profilja, mint keresési előzmény, plusz a javasolt kapcsolatok résznél is, akkor az azt jelenti, hogy az illető rákeresett erre a profilra? Esetleg chat-eltek is?

A messenger üres, nem ismerősök.

A sima Facebookos kereséseknél ez a személy nem látható.


2022. jan. 25. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem jelenti ezt. Megnéztem én is a saját messengeren és teljesen ismeretlen embereket is feldobott.
2022. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát, nálad, aki a keresési előzménynél szerepel, arra a személyre nem is kerestél rá? Nem értem, akkor miért jelenik meg a keresési előzményeknél, ha nem is keresett rá? Mert a javaslatoknál még megérteném..
2022. jan. 25. 20:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem magamnál is. A javasoltak között nekem is dob fel olyat, akit nem is ismerek... Viszont a keresési előzményeknél azokat látom, akikre rákerestem, akikkel chatet indítottam.
2022. jan. 25. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Keresesi elozmeny keresest jelent, az ismerosnek ajanlas semmit nem szamit. En speciel kivancsisagbol is megnezek ferfit is, not is.
2022. jan. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A keresési előzménynél az van, akinek beírták a nevét és rányomtak a keresésre. Nyilván megnézte az illetőt. Az üres cset sem jelent semmit, azt lehet törölni, meg van titkosított is, ami csak azon a készüléken jeleníthető meg.


Az ajánlás megint más dolog.

Ha rákeresnek, azzal meg előidézik azt is, hogy az ajánlottak közt bent legyen.

2022. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kimaradt: fb-n meg azért nem jelenik meg, mert nem ott keresett rá. Lehet nincs is profilja, csak messenger-es app.
2022. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak nem a kiszemelted miatt kérdezed? :D
2022. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze. Üzenetet váltottak, majd törölte. Nálam akkor dobja így be.
2022. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, férjem messengere, exére keresett rá...
2022. jan. 30. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!