Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a wifi...

Miért van az, hogy a wifi amire rá tudtam csatlakozni telefonnal, az asztali gépem még csak nem is érzékeli?

Figyelt kérdés
Új router van és az asztali gépem nem érzékeli a wifit. Nincs beépitett wife fogado benne hanem egy tp linkes kütyü fogja a jelet ami usb vel csatlakozik a géphez. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. jan. 28. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A routeren talán ki van kapcsolva a 2.4 ghz sáv
2022. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos ennyire nem értek hozzá, de gondolom nem mert a routeren a wifi alatt ket led van egy 2,4Ghz meg 5 es mindketto vilagit.
2022. jan. 28. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor az lehet hogy a két wifi sáv egyként üzemel.


Telefonon látod a 2.4Ghz, és az 5GHz- wifit is?

2022. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Telekomos az internet és még eredeti néven fut. Amire csatlakozva vagyok csak annak a neve és jelszava van a router hátoldalán. De más jelerősséggel a telefonom észlel két különböző telekomos wifi hálózatot is amik nem tudom, hogy mik pontosan. Ezek közűl a számitógépem csak a pKkrku -t észleli.

[link]

2022. jan. 29. 17:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Telefonon beszéltem az ügyfélszolgálattal és azt a választ kaptam, hogy a tp lninkes wifi vevő nem képes érzékelni a jelet mert elavult továbbá a sebességet sem tudná továbbítani. Viszont a router meg csak 5g tud szoval be kell szereznem új wifi vevő készüléket. De azért köszi a segítséget!
2022. jan. 29. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

javaslatom erre: [link]


Vagy van még archer t3u, annak hátránya hogy antennás, és könnyebben letörheted véletlenül.

2022. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!