Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet azt megtudni,...

Honnan lehet azt megtudni, hogy ki kommentel a youtube videóim alá ?

Figyelt kérdés

Egy sima kép nélküli profilról jönnek az üzenetek.

Még kezdő youtube-os vagyok, számomra érdekes témákat próbálok feldolgozni és véleményezni, de van egy profil/kommentelő aki időről időre előjön és kötözködik velem, meg a többi kommentelővel.

Azon kívül, hogy mostanában már nem is válaszolok neki (már egy jó ideje :D) de valahogy ki lehet deríteni, hogy ki az, vagy hogy honnan ír ?

Ez bizonyára kialakulóban lévő szakma ártalom, mert szeretek mindennek utána nézni, mint ahogy a videóimnál is szoktam tenni :D

De rendőrségi ügyet vagy ilyesmit nem szeretnék belőle, ott a komment szekcióban elvitatkozik pár emberrel, én letörölni nem szeretném a kommentjeit, mert azért a véleményét elmondhatja, csak érdekelne, hogy ki az.

Köszi, hogy elolvastál!

Azért tettem fel a kérdést, mert semmi tapasztalatom nincs még ezen a téren, úgyhogy bocsánat érte :D



2022. febr. 1. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Jóformán sehogy.
2022. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Sehonnan
2022. febr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Úgy tudom lelehet tiltani úgy, hogy írhasson oda de senki nem fogja látni azt. Vagy ez másik platform?
2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kideríteni nem tudod, hogy kicsoda és nincs is jelentősége.


Aki jó fej, vagy csak nem zavaró, annak reagálj a kommentjeire, segíts neki, ha kérdez, hogy az értékes kommentek szaporodjanak.


Aki csak kicsit/nem zavaró, azzal ne foglalkozz, ne etesd a trollokat!


Aki nagyon zavaró, vagy kimondottan káros, azokat meg moderáld/tiltsd le, hogy ne rontsák a levegőt!


Sajnos a kommentek moderálása csak addig lehetséges, amíg viszonylag kevés a komment, mert minél nagyobb a közönség, annál több a komment és a negatív, kötekedő, troll kommentekből is egyre több lesz, egyre nehezebb győzni.

Sok nagy forgalmú csatornán ezért tiltják őket teljesen, mert nem győzi az ember irtani a szemetet és nincs is akkora haszna a pozitív kommenteknek sem, mint amennyi extra feladatot ad...

2022. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!