Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki letiltana engem az Instagr...

Aki letiltana engem az Instagramon, annak ha beírom a keresőbe a felhasználónevét, akkor felajánlja nekem a fiókját? Láthatom azt, hogy ott van

Figyelt kérdés
Így tudtam csak megfogalmazni a kérdést.

2022. febr. 3. 10:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy olyankor mi van?
2022. febr. 3. 11:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Érthető a kérdés. A letiltások úgy működnek, hogy a letiltó fél eltűnjön a letiltott számára a rendszerből, mintha törölte volna magát, vagy nem is lenne regisztrált fiókja. Ez Facebookon így működik, az Instagram pedig szintén a Facebook tulajdonában van, valószínűleg ugyanúgy működik.

Úgy tudod megnézni hogy valaki letiltott, hogy egy másik fiókból keresel rá a nevére, vagy pedig kijelentkezel a fiókodból és úgy keresel rá a böngészőben (a telefonos alkalmazásban ez nem működik, mivel ott előbb be kell jelentkezni a használathoz).

2022. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindegyik módszert, de az illetőt úgy sem találtam meg.
2022. febr. 3. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha letiltott akkor az számodra olyan, mintha nem is létezne a fiókja. Egy másik fiókkal keresd, amit teljesen más email címmel hozol létre, mert ha a jelenlegi fiókodból csinálsz egy újat, az ugyanúgy le lesz tiltva, mivel az insta megkérdezi, hogy csak ez akarod letiltani, vagy a jövőbe nétrehozott fiókjait is, és mivel az utolsó az alapértelmezett, valszleg azt használta
2022. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 1 fiókom van. Ezt úgy próbáltam, hogy kipróbálásnak hoztam létre egy másik fiókot és azzal léptem be, de nem találtam úgy sem.
2022. febr. 6. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába csinál uj email cimmel ugy is tiltva lesz mert magát az eszközt tiltották. Kell egy másik telo vagy laptoprol regisztrálj újra. Nekem is így volt, azota látom aki letiltott.
2022. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 Laptopról is regisztráltam újra, de nem találtam úgy sem.
2022. febr. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!