Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Tiktokra olyan tartalmat...

Ha Tiktokra olyan tartalmat töltök fel amit egy televíziós csatorna ad akkor lehet belőle komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Nem nyerészkedni akarok,de Tiktokon szoktam Rtl.. által leadott sorozatokat feltölteni. Tiktokon sokan nézik és szeretik viszont tudom hogy jogilag az nem az en tulajdonom és nem rakhatnám fel . Ha észreveszik lehet belőle komolyabb bajom vagy ha lenne is annyi hogy törlik a fiókom?
2022. febr. 6. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Első körben az az eljárás, hogy törlik a videót. Ha visszatérően csinálod, akkor a csatornát is. Mivel ezzel a jogsértés megszűnik, nincs szükség bírósági eljárásra.
2022. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem . Nem volt videó törlés , nem ezzel akarnék követőket és lájkokat gyűjteni ,szimplán csak érdekli az embereket amit feltöltök Tiktokra. Akkor azt mondod jogi ügy nem lenne belőle hanem max fiók törlés ?
2022. febr. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!