Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet myvip fiókot úgy törölte...

Lehet myvip fiókot úgy töröltetni, hogy fogalmam nincs mi az email címem hozzá?

Figyelt kérdés
kíváncsisásgból beléptem a myvip fiókomba (csoda h még működött az az email címem amivel anno regeltem) és legnagyobb meglepetésemre VAN EGY MÁSIK (régebbi) regisztrációm is ahol ráadásul még pár képem is fenn van :D (rákerestem magamra) lehet ezt valahogy törölni? Nyilván fogalmam nincs mi a mégrégebbi emailem
2022. febr. 8. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol nem törlik azokat a fiókokat, ahol a tulajdonos nem tudja igazolni magát (ehhez pedig e-mail és jelszó is kell). Ennél az oldalnál külön probléma, hogy hosszú évek óta teljesen elhanyagolt és elhagyott, nem valószínű hogy bárki is foglalkozik még vele support szinten. Az utolsó hír az üzemeltetőktől valami 2014 körüli.
2022. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is ettol tartottam. Namindegy. Am nem ertem kinek eri meg a mai napig uzemeltetni a myvip szervereit..
2022. febr. 9. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!