Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet "valamikor" majd online...

Lehet "valamikor" majd online nézni az RTL klub, és TV2 adásokat ingyen, és az egészet élőben?

Figyelt kérdés
A kérdés csak annyi,hogy szerintetek,lehet ezt majd valamikor,és szerintetek mikor?
2008. dec. 15. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Van iptv pl. t-comnál. Az neten keresztül jön csak nem a gépre, hanem a tv-re, adnak hozzá vevőegységet, amiben van merevlemez is így megállíthatod, vagy felveheted. De ilyet akkor is tudsz, ha sima kábeltv-d van és, ha van tv-tunered a gépben és gépen nézheted. Ha elegendőek lesznek a sávszélességek akkor egyszer majd biztos lesz. De jelenleg nagyon leterhelné őket szerintem, hogy neten nyomják a műsort, hiszen ezért külön szolgáltatásként kell fizetni máshol iptv formájában.
2008. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Ennek perpill semmi köze az IPTV-hez.

A legfőbb oka az az, hogy igen súlyos jogdíjakat kellene fizetni az RTL Klubnak, ha minden műsort továbbítana.

Pont ezért nem megy és SOHA nem is fog - amíg ez a szemlélet van - online "onthefly" menni.

A saját készítésű műsorai utólag elérhetőek, de ott is csak bizonyos dolgok, nem minden :) Mert ott saját magáé a jogtulajdon.

2008. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:
52%

Ha hiszitek,ha nem az rtl klubbot lehet nézni-íme egy oldal-én már kipróbáltam:

[link]

2008. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mstv válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!