Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár éve még sokkal több lájk...

Pár éve még sokkal több lájk érkezett Facebookon a képeimre, mostanában viszont örülök, ha 10-20 ismerősömtől kapok valami reakciót. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki ezt feltételezné: Nem ekörül forog az életem, nem egy unatkozó tinike vagyok, akinek az a mérce, hogy minél többen kedveljék a csücsörítő képét, csupán kíváncsi vagyok, miért lehet ez.


Kb. ugyanannyira vagyok aktív Facebookon ilyen téren, mint 6 éve, évente csupán pár alkalommal újítok be valami profilképpel vagy egyéb alkotással.

6-4 éve még 80-120 lájk érkezett a képeimre.

Azóta több ismerősöm is lett. Ráadásul a pandémia miatt úgy látom, jóval többen érnek rá a Facebookon lógni, lájkolgatni, fotelharcoskodni. Nem tudom, mi történt. Lehetéges, hogy változott az algoritmus, és már csak pár random embernek dobálja ki a bejegyzéseimet?

Az utóbbi egy évben is a “leglájkoltabb” képem is max. 30 reakcióval büszkélkedik, de lehet, hogy még ezzel is sokat mondtam. 😅

Valószínűtlen, hogy pár év alatt ennyien megutáltak volna. 😂

Más is tapasztalt ilyet?



2022. febr. 11. 16:32
 1/4 anonim válasza:
77%
Szerintem mennek az emberek el a facebookrol, csak az idősebbek maradnak ott. Sokan amugy is csak a sulis/munkahelyi csoport miatt voltak facen, ha ez megvaltozott az utóbbi idoben sok iamerősödnél, vagy te kerultél ki ilyen csoportból, állhat a változás hátterében.
2022. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia igen, ezzel nem csak te vagy így, ugyanis figyelembe kell venni azt is, hogy az ismerőseidnek is szintúgy vannak ismerőseik és az ember általában azoktól lát bejövő posztokat jobban, akikkel intenzívebb a viszonya és továbbá a friss ismerősök posztjait adja ki azonnal.
2022. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem X éve több ismerősöd látta a posztjaidat, így több visszajelzés ment a részedre. Úgy van manapság beálltva, hogy kevesebb posztot láss az ismerőseidtől, és több egyéb dolgot. Ma már több a reklám, a hír és ha belépsz valami csoportba akkor az is elvesz egy halom helyet
2022. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Az emberek hagyják ott a FB-ot.

2. Akinek van,az egyre jobban lexarja a kiírtakat és nem reagál semmire (kiöregedett,nem releváns a személy és a tartalom számára).

3. Megunták,csak a Messenger miatt van fiókjuk.


Nekem is a mostani profilom senki nem jelöli be (még a közvetlen kollégáim,régi ismerősök se,pedig van egy csomó közös ismerős).


Az ész nélküli jelölgetés korszaka lejárt (mint volt a MyVIP és IWIW valamikor).


Az emberek úgy vannak vele,mint én.


Ha akar valamit,majd bejelöl,vagy küld üzit...

2022. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!