Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha youtube-ra felteszek...

Ha youtube-ra felteszek zenét, akkor az jogsértő lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ezért a kiadó kérésére el szokták távolítani ezeket a videókat. De eddig nem tudunk róla, hogy bármilyen jogi következménye is lett volna a feltöltőre nézve.
2010. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát azt mondod, hogy ha fel is töltöm, akkor maximum annyi bajom lehet belőle, hogy leszedik a videómat(zenémet)?!
2010. szept. 11. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok zenés videó van fenn,de ki szokták írni az adatait/szerző,előadó,stb/Nem lehet,hogy csak ennyit kellene tenni és nem vennék le?Olyanokat láttam lenémítva,ahol semmi utalás sem volt a zenére.
2010. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amúgy abszolút nem értem, mert szinte mindegyik zenének mindegyik változata, stúdióverziója, stb, fent van a youtube-on, és nem is mindegyik írja ki, hogy nem ő a birtokos. TÉNYLEG az összes fönt van, nyugodtan meg lehet nézni. A közelmúltban bátorkodtam egy hiányzó zenét még föltenni, kiemelve a szokásos jogi szöveget, hogy nem az én tulajdonom, copyright, stb... öt perc múlva jött az értesítés hogy jogsértést követtem el. Felmerült bennem a kérdés, hogy az a rengeteg ember, akik egész albumokat töltöttek föl sok-sok bandától, azok miért vannak még mindig fent? Ők nem kapnak ilyet?
2012. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!