Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profilt csak kizáróla...

Facebook profilt csak kizárólag személyigazolványos azonosítással lehet csinálni? Mert engem érdekes mód rengeteg kamu profil talál meg.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szexuális téma, viszont itt a legnagyobb aktiviás és gondoltam, hamarabb célt ér a kérdés. Bocsánat előre is azoknak, akiket ezzel megsértettem és köszönöm a segítő válaszokat.

2022. febr. 14. 17:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Áhh ez nem menne át. Én támogatom de jönne a sok majom akik azon aggódnak , hogy a Zuckerberg mit csinál az ő személyi adataival
2022. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi de nem értem, mi van? :)
2022. febr. 14. 17:05
 3/14 anonim válasza:
100%
Az, hogy az emberek nem nagyon merik magadni a személyes adataikat a neten. Sokan az Alin nem merik megadni a bankkártya adataikat
2022. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hülyeség! Nagyon sok embernek van mindenféle igazolás nélküli kamu neve!
2022. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nos én promóciós célokkal többször is próbálkoztam más profilt létrehozni a sajátom mellett, átlagos magyar névvel. Aztán a létrehozást követően hamarosan jött a fiók zárólása minden esetben az azonosításig. Mások mégis hogy csinálják?
2022. febr. 14. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookon szinte majdhogynem az a szabály, hogy nincs szabály.
2022. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Dehogyis, az csinál facebook profilt aki akar, hivatalosan, ha jól tudom 13 éves el kell hogy múljon aki regisztrál, (aminek a betartását természetesen senki sem ellenőrzi) de ennyi, személyi sosem kellett hozzá.

Szóval igen, egyre több a kamuprofil, engem is havonta betalál egy.

Pár napja pont egy olyan profil jelölt be, ahol egy csaj bugyiban terpeszt a képbe, én meg mondtam neki hogy jelöljön vissza a halál.

De érdekes módon már hiába jelentem, valamiért már a facebooknál is leszarják őket, nem csinálnak ellenük semmit, az agyhalott ismerőseim meg mindig visszajelölik az ilyeneket, sztánalmas ahogyan reménykednek.

2022. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, engem nagyon sokszor kizárt már a face. Nem tudom ezeknek mi a trükkjük.
2022. febr. 14. 17:21
 9/14 anonim válasza:

8

facebook maffia

2022. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a trükk hogy full új eszközről kell regelni, új ip címmel, új e mail-al, és full új tel számot kell megadni neki (ha kéri).
2022. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!