Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google nálatok is rosszul...

A google nálatok is rosszul keres egy ideje? Helyre lehet hozni valami beállítással?

Figyelt kérdés

Már hóónapok óta rosszul keres, gagyi és nem releváns találatokat dob ki. Sokszor teljesen értelmetlen szövegű oldalak, látszik, hogy nem magyar volt eredetileg, az oldalak címe is többnyire úgy kezdődik, hogy www pont hu per. Semmi komoly és értelmes találat, csak a reklámok, utánuk meg egybőúl ezek a gagyi oldalak.

Én nem állítgattam soha semmit a keresési beállításokban. Elállítódhatott valami magától, vagy vírus csinál ilyet, vagy mi ez?

Beírok pl. valami orvosi hatóanyagot, amire régen egy csomó normális találat jött, most meg az se derül ki, mi az az anyag, mire való.

A másik, hogy belekever az eredményekbe olyanokat, amikre korábban kerestem rá, de a jelenlegi kereséshez semmi köze.

Már nagyon zavaró, próbáltam erre a jelenségre is rákeresni, de nem találtam semmit.



2022. febr. 17. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen aki erre a megállapításra jut:

[link]

[link]

[link]


Használj alternatív/metakeresőket - ott van példának okáért a DuckDuckGo, a Qwant, a Searx, a Startpage, a Metagear, a Brave - vagy más elterjedt keresőt - ott van példának okáért a Baidu, a Yandex, a Bing

2022. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez elég komoly... köszi.

Ha ilyenek megjelentek, akkor biztosan dolgoznak rajta.

Már el sem tudom képzelni, hogy kikerüljem a google-t, 5 percenként használom valamire.

2022. febr. 18. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 "Már el sem tudom képzelni, hogy kikerüljem a google-t, 5 percenként használom valamire."

Pedig alternatívákból van bőven - #1-es hozzászólásomban felsoroltam vagy 3/4-ed tucatot (ezekből egy negyed tucat - a Qwant, a Metagear és a Startpage - európai központú; az első fél tucat meg az adatvédelemre a Google-nál kínosabban ügyelő csapat).

2022. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!