Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A háború miatt újból felerősöd...

A háború miatt újból felerősödhet a Bitcoin?

Figyelt kérdés
Az eddigiek alapján a különböző válságok mindig felerősítették. Lehet most is így lesz?

2022. febr. 24. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk azért ezen fantáziálni akkor, amikor nemzetek léte kerül veszélybe, és emberek halnak meg értelmetlenül, elég érdekes gondolkodásra vall.
2022. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, részben igazad van, viszont valamiből meg kell élni én amolyan spekuláns vagyok.
2022. febr. 25. 00:00
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Csapj fel fegyvernepper-nek. Többet jövedelmez. [link]
2022. febr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

"A lőszergyáros jó ember,

Valamiből élni kell"

HétköznaPI CSAlódások - Kiégett A Föld

https://www.youtube.com/watch?v=kR1DT96EPP8

2022. febr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Akinek van esze, az ma Lockheed Martint vesz, nem bitcoint.


Amikor épp ütik ukrajnát, ahol csomó btc farm volt, nem annyira tartom ezt nagy ötletnek, főleg úgy, hogy perpillanat az energia is válságban van.

2022. febr. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha globális háború lesz esetleg és mindenhol lenyomják a netet, mint nemrég Kazahsztánban, akkor kva sokra fogsz menni a coinoddal.
2022. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha atombomba robban a szomszéd város felett az jelentősen rontja a wifi kapcsolat sebességét? :)
2022. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
#6 Miért lőtték le Kazahsztán felett a netet?
2022. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézzed csak a Lockheedet, én szóltam! :3
2022. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az Oroszországot érintő szankciók bejelentésének idején kezdett erősödni, felment $45k-ig, de utána elkezdett csökkenni.

Valószínűleg azért indult meg, mert elkezdték venni az oroszok tömegével a Bitcoint (is), utána már azért lassulhatott le, mert már a saját pénzükhöz nem férnek hozzá, nincs miből és hol kriptót venniük jelenleg.

2022. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!