Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Semmiféle módon nem tudok...

Semmiféle módon nem tudok mostmár adobe flash játékokkal/oldalakkal játszani a neten?

Figyelt kérdés
Semelyik böngésző nem támogatja, és rohadt idegesítő, hogy el sem dönthetem mostmár hogy bekapcsolom e vagy sem, csak szimplán "kivonták" a böngészőkből. Miért van ez? Mi van ha kéne? Meg lehet ezt oldani?

2022. febr. 26. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert van ez? Mert a flash player biztonsaga komoly kivannivalokat hagyott maga utan es a Adobe nem akart tobb penzt, eroforrast beleolni.


Mi van ha kene? Nem kell. Ami fontos volt, mar atultettek HTML5 alapokra. A jatekok nem fontosak.


Meg lehet ezt oldani? Maximum akkor, ha felpakolsz valami regi oprendszert (win7, de inkabb XP), meg egy jo regi bongeszot ami nem frissiti magat az elso inditasnal, belehegeszted a flash plugint es orulsz neki.

2022. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel lehet.

2022. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Régi böngészővel lehet megoldani. Nekem van egy XP-s gépem az utolsó rá megjelent rókával, az még kezeli, felraktam a flash playert és bár kézzel engedélyezni kell, utána minden életre kel a régi oldalakon.
2022. febr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ruffle-val lehet tenni egy próbát

vagy ott a flashpoint


mellesleg én egyáltalán nem találkozok flash tartalommal

2022. febr. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!