Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes rádió hiba! A Kiss...

Internetes rádió hiba! A Kiss FM Digital helyett miért orosz duma szól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még pár hónapja vásároltam ide a büfébe egy internetes rádiót, a kollégákkal a Kiss FM Digital adóra esett a választás, igényesebb elektronikus tánczene megy rajta, pofázás és reklám nélkül. De ma reggel próbáltam elindítani, és véget nem érő orosz pofázás megy rajta. Újraindítottam, az eszközt, áramtalanítottam is, de maradt az orosz szöveg. Van erre valami megoldás?

2022. febr. 28. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

"Van erre valami megoldás?"


Van, szólj Putyinnak, hagyja abba Ukrajna offenzíváját.

2022. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oneConcept Streamo a típus neve, ha ez fontos esetleg. Németországból rendeltem, nem volt olcsó.
2022. febr. 28. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Megváltozhatott a stream url, és a kiszolgáló nem követte le. Keress másik hasonló adót egy időre szerintem és nézz vissza rá egy hét múlva. Vagy megszűnt az adó és kiadták másnak a szervert.


1: attól, hogy putyin háborúsdit játszik, egy angol rádión miért menne orosz szöveg?

2022. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


A Kiss FM UKRÁN!! :D


[link]

2022. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oroszok már a spájzban vannak... :)
2022. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismét üzemel, mint ahogy a Lounge FM is, azt is kérdezték itt a Gyakorin! Remélhetőleg kimentették a technikát külföldre...
2022. márc. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!