Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kitörölni a böngésző...

Hogy kell kitörölni a böngésző URL sávból az linkelőzményeket?

Figyelt kérdés

Amikor felül a sávban elkezdek beírni valamit, rendszerint van 10db olyan linkelőzmény ami konkrétan 10 éves(!!!!) és baromi idegesítő mert az egyik pattanásokkal kapcsolatos és rossz emlékeket idéz és már egyáltalán nem aktuális. Azóta jönnek elő ezek mióta volt egy laptopváltás. Nem értem hogy a francba nem tűnik el, tényleg 10 éve kerestem rá ezekre és be vannak betonozva minden nap feljön a legördülőben felül mikor rá akarok valamire keresni. Chrome-ot használok. A shift+delete semmit nem csinál.

Könyörgöm valaki segítsen mert megőrülök már ettől:((



2022. márc. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidd rá az egeret az adott bejegyzésre, és:


Ctrl + delete

2022. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vgay töröld a history-ból, ctrl + h
2022. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de a bill.kombináció semmit sem csinál, az ÖSSZES létező előzményt nyilván már töröltem többször is, és még mindig ezek a régiek ugyanúgy felbukkannak mintha direkt szivatnának
2022. márc. 11. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyvjelzőben sincs benne?
2022. márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nincs, az ezelőtti laptopomban nyitottam meg kb 10 éve ezeket az oldalakat. És mióta új laptopom van és beléptem a gmail-be azóta jönnek elő
2022. márc. 13. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!