Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz hogy kiirja az instagram,...

Igaz hogy kiirja az instagram, ha lesrceenelem valakinek a storyját?

Figyelt kérdés
Tiktokon elég sok helyen láttam hogy van ez az új frissités, viszont a kommenteknél valaki azt irta igaz valaki meg hogy kamu... Ez lenne a kérdésem higy akkor most tényleg kiirja? Illetve ha igen akkor mióta?

2022. márc. 15. 16:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem nem írja ki. Haverokkal kipróbáltuk.
2022. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg androidon van rá eszköz, hogy a screen shot készítést eventelje és erről a futó alkalmazás értesüljön. Még soha sem próbáltam. Tehát androidon elvileg nem kizárt, mert eszköz van rá. Hogy a többi rendszerben mi van nem tudom.
2022. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs megint félbe maradt. Tehát elvileg az andoridon futó app. tudhatja, hogy készítettek róla screenshotot. Hogy ezt az instagram app. használja-e, és mit kezd az adattal nem tudom. Nagyon régen néztem az instát. De az elméleti lehetőség megvan rá, hogy akár értesítést is küldjön. Pc-n ha böngészőben futtatod ott elméletilet (nyilvános) lehetőség nincs rá, hogy valami nem dokuemntált eldugott helyen van valami eszköz amiről esetleg az insta tud csak mi nem azt nem tudom.
2022. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem. És nem is értem miért lenne ez jó bárkinek is.
2022. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Elég sok helyen le van írva, hogy milyen esetekben értesíti a küldőt a screenshotról. Pl.: [link] "But, when you screenshot a disappearing photo or video sent to you via direct message, Instagram does notify the sender of the message. "
2022. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
#4 ott a pont én sem értem miért jó ez... Max arra hogy lelepleződjenek a kamu barátok stb xD
2022. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!