Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Marketplaceről hogyan lehet...

Marketplaceről hogyan lehet biztonságosan vásárolni? Külföldön vagyok, a tegnap belementem egy scambe előre fizettem

Figyelt kérdés
egy 20 eurós fizetéses linket küldött én meg revoluton kifizettem, úgy voltam vele hogy ha nem kamu akkor megérős amúgy meg annyira nem sajnálom ezt az összeget. most újból szeretnék valamit vásárolni és nem szeretnék ugyanebbe a hibába esni.
2022. márc. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A marketplace tele van scammel. Úgy tudsz biztonságosan vásárolni ha csak személyes átvétellel vásárolsz...
2022. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére már megválaszolták, de amúgy a teljes nevét ki kéne írni a dolgoknak, mert ez a "Marketplace" egy mezei angol szó. Azaz van pár ezer marketplace a neten. (Hiába van egy parancsikon alá írva hogy Böngésző, attól még nem az a neve, hanem Mozilla Firefox vagy Google Chrome.
2022. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki általánosságban beszél róla az nagyon nagy százalékban a facebook marketplacere gondol :)
2022. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Én pl. sosem találkoztam vele. Valószínűleg azután indult, hogy otthagytam azt a xart. Szóval hiába gondol rá, nem vagyunk gondolatolvasók. ;-)
2022. márc. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"úgy voltam vele hogy ha nem kamu akkor megérős"


Van úgy hogy úgy vásárolsz hogy nem kamu de nem is megérős?

2022. márc. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!