Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet beállíta...

Facebookon hogy lehet beállítani úgy embert, hogy anya vagy leánygyermek? Bővebben, érthetőbben alul

Figyelt kérdés
Kicsit furán fogalmaztam meg a fenti kérdést. Vagyis úgy értem ezt most, hogy ugyem belemegyek a facebook profilomba aztán ott oda belemegyek a saját Névjegyek megtekintése vagy valami ilyensmi és ott legörgetek és ott ott van olyan, hogy családtag megadása ott én meg adtam az anyukámat de folyton azt írja ki, hogy függőben és ha más telefonjáról belemegyek az én facebook profilomba akkor ott nem írja ki az anyumat, hogy ő az anyukám. És ilyenkor az anyumnak valamit az ő facebookján el kell fogadnia, hogy ott legyen a profilomnál, hogy ő az anyukám? Ugyan úgy van az apumnál is ő nála is folyton az írja ki, hogy függőben. Mit csináljak, hogy ne írja ki, hogy függőben meg, hogy más facebookján is látni lehessen?

2022. márc. 20. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor az illetőnek, akit megjelöltél családtagként igazolnia kell, hogy tényleg úgy van Ha belép a facebookba, rögtön fel is dobja neki, hogy meg lett adva családtagént, elfogadja-e.
2022. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. márc. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!