Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az utorrentnél a...

Mit jelent az utorrentnél a feltöltő/letöltő nyilak pirossága, vagy ha a nyíl kék körré válik? Lejjebb!

Figyelt kérdés

1. Úgy tudom, hogyha a peerek száma nulla [0(221)], akkor nem azt az anyagot éppen nem töltöm fel, mert nincs kinek. Nekem mégis ilyenkor írja a feltöltés sebességét (valamelyiknél)

2. Azt írják, hogy a peerek zárójelben, s azon kívül lévő számok a következőket jelenti. 3-ennyi feltöltőt lát a gép. (241) ennyire vagyok csatlakozva. 3 (241)

S akkor olyat hogy lehet csinálni, hogy a többit is lássa gép? Az kevés, ha 241 -re vagyok csatlakozva, de csak 3 -ról töltök.

3. Hogy lehet beállítani utorrentnél (magyar), a feltöltést, s a letöltést? Egyáltalán mire jó, hogy ezeket állítgatom? Mert sok oldalon írják, hogy állítsuk be ezt, meg ezt... Ezek mire jók?

4. Mit jelent az, hogy aktív, vagy passzív vagyok?


2010. szept. 13. 20:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!