Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha egy nyilvános...

Facebookon ha egy nyilvános csoportba kirakok valamit azt látják az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Facebookon egy nyilvános csoport tagja vagyok és kiszeretnék rakni valamit de nem szeretném hogy lássák az ismerőseim. Szóval ha az ismerőseim nem tagjai a csoportnak akkor is látják? Vagyis úgy értem hogy az megjelenik a kezdőlapom hogy xy megosztott valamit xy csoportba?!
2022. márc. 21. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen akkor is látják, mert ez egy nyilvános csoport. Ha zárt csoportban osztasz meg valamit, akkor azok az ismerőseid látják akik szintén bent vannak a csoportban.
2022. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy csinálsz kamu profilt a Facebookon mondjuk John Barbados néven kép nélkül és azzal nem tudják ki vagy, ha megosztasz valamit. Én így szoktam hozzá szólni nyilvános bejegyzésekhez, mert nem akarom, hogy lássák az ismerőseim. Így leírhatom a véleményemet és közben senki sem tudja ki vagyok.
2022. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!