Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha nem müködik...

Mit csináljak, ha nem müködik rendesen a messenger?

Figyelt kérdés

Szóval a problémam a következő. Ma egyszercsak azt vetrem észre, hogy a messengerem nem tölt be, nem mutatja, hogy ki elérhető, és az elküldött videókat se tudom megnézni. Szóval olyan igazából, mintha a nettel lenne valami baj (azt írja, hogy várakozás a hálózatra), de az fullon van, és ráadásul mindenki másnak rendesen működik itthon, nekem is csak a messenger csinálja ezt most, minden más rendben van. Próbáltam, hogy átmegyek mobilnetre, de úgy se működik. Vagyis működik, mert megérkeznek az üzenetek, és tudok is küldeni, de a videókat, képeket nem tudom megnézni, és nem látom, hogy ki elérhető.

Próbáltam újraindítani a telót, letöröltem a messengert, visszatelepítettem, de semmi nem használ.



2022. márc. 23. 19:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Érdekes, mert nálam is ez van.
2022. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírnád, ha tudtál kezdeni vele valamit? Én már tényleg mindent próbáltam.
2022. márc. 23. 19:48
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen, most szinte mindenkinek ez van, legalábbis akinek Google Playe van. Próbáld ki a Messenger Lite-ot, hátha.
2022. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én most csinálok egy teló szoftverfrissítést, hátha az megoldja a problémát
2022. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert itthon mindenki másnak jól működik, pedig nekik is google playeük van.
2022. márc. 23. 19:50
 6/8 A kérdező kommentje:
A messenger lite tenyleg mukodik, nagyon koszonom:) addig jó lesz ez, amíg meg nem oldódik a messengeren a probléma.
2022. márc. 23. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez itt is.

[link]

2022. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Valahogy csak kibírja a világ ezt is, az fb meg egy apró garázscég, miért lenne elvárható, hogy minden mindig működjön?
2022. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!