Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha visszavonok egy...

Facebookon ha visszavonok egy üzenetet, és az illető azt még nem olvasta el, akkor ugye nem is fogja látni utána?

Figyelt kérdés

Írtam egy lánynak nemrég akivel nagyon jóban lettem pár napja, de még nem látta azóta, viszont így visszaolvasva eléggé redundáns és sablonos volt az üzenetem (gyakorlatilag ugyanazt írtam le mint előtte csak más szavakkal), így úgy döntöttem jobb lenne inkább elhívni valahová egyenes módon, mint ilyen semmire vezető kedveskedő üzenetet írni, majd élőben bókolok neki amennyit csak tudok.

De nem is ez a fontos, hanem hogy láttam hogy van olyan funkció már Messengerben hogy üzenet visszavonása. Láttam is már rá példát, hogy a chatben ott volt hogy XY visszavont egy üzenetet, de nem láttam a tartalmát. Kérdésem, hogy ha ezt még azelőtt megteszem hogy a lány elolvasná amit írtam neki, és helyette elküldöm a meghívást, akkor ő ugye nem fogja látni (azon túl hogy ott lesz hogy valamit visszavontam) az eredeti üzenetet amit töröltem?



2022. márc. 28. 23:37
 1/4 Joshep777 válasza:
100%
Igen a kérdésben ott a válasz. Nem fogja soha többé látni mi volt oda írva csak annyi hogy "vissza vont egy üzenetet" felirat és ennyi😁.
2022. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogja látni h visszavontál egy üzenetet.

De régen ha jól emlékszem, ha még abban a pillanatban gyorsan eltabolitod, akkor nem fogja látni, de ez lehet csak akkor működik, ha ő nem látta

2022. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Insta értesítésben egyszer kaptam egy olyat, hogy xy üzenetet szeretne küldeni neked és mire megnyitottam az instagramot plusz az engedélykéréseket nem volt ott egy kukk sem.


Egyszerűen olyan volt, mintha nem is írt volna nekem senki, egy lélek sem.

2022. márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az üzenetet nem fogja látni (bár mondjuk ritka esetben egy részletét láthatja, sőt, lehet, hogy már látta is, mondjuk ha megnézi a telóján az értesítéseket, amennyiben az onnan még nem törlődött), viszont arról kap értesítést, hogy visszavontad.

Ilyen esetben az őszinteség a legbölcsebb dolog (TALÁN egy kis ferdítés belefér): írd meg neki a mondandód, vagy amit most akarsz neki mondani rendesen, mad írd oda, hogy bocsi, amiért visszavontad az előzőt, semmi különös, kb. ugyanezt írtad, csak elírtad, és visszavontad.

2022. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!