Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezhetném vissz a...

Hogyan szerezhetném vissz a Facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy régi Facebook fiókom, amit utoljára 2017-ben használtam, mivel akkor romlott el a régi telefonom, az egyetlen eszköz melyen be voltam jelentkezve. Próbáltam bejelentkezni, viszont az email amivel regisztráltam, amikor beírtam, azt írja, hogy ezzel az emaillel nincs profil. Hogyan tudnék bejelentkezni?

2022. ápr. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha számítógépet használsz, rámész a régi FB profilod adatlapjára és ott legeslegfelül írja a régi FB profilod felhasználónevét az adatlap legtetején.


Azt kimásolod és kijelentkezel, majd a bejelentkező sávba, amire rá van írva, hogy E-mail cím, vagy telefonszám, oda illeszd be a régi FB profilod felhasználónevét és akkor írja is, amikor rányomsz a beillesztett felhasználónévvel a bejelentkezésre, hogy elküldtük a biztonsági kódot ide *****@**********gmail.com címre.

2022. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm!
2022. ápr. 3. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ilyen gyorsan tudtam segíteni.
2022. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!