Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos regisztrálni a...

Biztonságos regisztrálni a szerencsejáték oldalra?

Figyelt kérdés
Meg kell adni a szamlaszámot a fogadashoz a szerencsejáték zrt oldalán. Biztonságos oldal szerintetek? Vagy esetleg leszedhetik a pénzt a kártyáról?
2022. ápr. 3. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gondold át a dolgot.
2022. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Biztonságos. De attól h számlaszámot adsz meg ők nem tudnak leszedni csak úgy pénzt. Nyílván csak akkor ha TE vásárolsz egy egy szolgáltatást. Mondjuk lottó. A számlaszámra meg utalnak ha nyersz.
2022. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyok regisztrálva. (Mármint ha a bet.szerencsejatek.hu-ra gondolsz...) Állami cég, és oké, nem a legnagyobb a bizadalmam a jelen államháztartás felé, de ennyire egyértelmű lopást még ők sem mernének megtenni. Pusztán egy számlaszám alapján nem is lehet arról pénzt levenni. A kifizetéshez elég, a befizetéshez további hitelesítő adatok szükségesek, amit egy bank online felületén keresztül hajtanak végre. (Tehát ezek az adatok el sem jutnak a Szerencsejáték Zrt-hez.)
2022. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék: 3 éve vagyok regisztrálva, de semmiféle visszaélés nem történt.
2022. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es hogy működik? Feltöltök egy bizonyos összeget, és abból játszok? Kifizetés hogy működik?
2022. ápr. 3. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, feltöltesz egy tetszőleges összeget (minimum 500 forintot, a maximumra meg nem tudom, mennyi a keret, de irtó nagy), és abból játszol. Kivenni a nyereményegyenlegedből tudsz, tehát amit csak befizettél, de nem játszottál meg, azt még nem tudod kivenni. Szaknyelven úgy mondják, hogy egyszer meg kell forgatni. Először mindig a feltöltött egyenlegedből fogadsz, és ha az elfogy, akkor már a nyereményegyenlegedből.

Kivenni pedig minimum 500 forintot lehet, esetlegesen kérhhetik a személyi okmányaid másolatát, a kifizetés pedig bankszámlára történik, melynek átlagos ideje 2 munkanap.

2022. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
B#zdmeg, minden le van írva az oldalon. Olvasni tudsz?
2022. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es anyad tudott, vagy csak nem olvasta el az óvszer használatát, amikor fogantál?
2022. ápr. 3. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vagyok regisztrálva. Számlaszám alapján nem tudnak lehuzni...
2022. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!