Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennél a videónál feltűnő,...

Ennél a videónál feltűnő, hogy nincsenek negatív/kritikus hozzászólások. ezeket cenzúrázzák?


2022. ápr. 7. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy ott ül egy kommisszár elvtárs a képernyő mögött hogy csak a negatív kommenteket törölje.


Volt 1 millió ellenzéki szavazó, plusz megszámlálhatatlan pártokból kiábrándult underground politikai konteós, akik közül egyik sem találná be negatív hsz-al a videót, az teljesen valószínűtlen.

2022. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
76%

Kipróbálod.

Beírsz egy negatív kommentet és vársz (nem személyeskedőt, törvénysértőt, fenyegetőt).


Mellesleg rossz kategóriába írtad a kérdést.

2022. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen. kis Smeagolok fél zsák pityókáért cserébe.
2022. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem ilyen nincsen. Mármint a Youtube demokratikus, meg minden. Azt hittem, hogy vagy minden hozzászólást lehet tiltani, vagy egyet sem. Lehet szemezgetni??
2022. ápr. 8. 13:44
 5/5 Szirty ***** válasza:

Nekem ugyan nincs YT csatornám, de úgy tudom hogy lehet.

De erre szükség is van, mert ha valaki nagyon oda nem illőt, vagy nagyon szélsőségesen túlfűtött kommentet ír akkor lehetővé kell tenni annak eltávolítását.


A demokratikus hozzáállást nem lehet szabályokkal vagy korlátozásokkal kikényszeríteni.

2022. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!