Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne azt megcsinálni...

Hogyan lehetne azt megcsinálni, ha van két gépre rákötve net (routerral) és hogy az egyik géppel tudjam irányítani a másik gépet.Milyen Program kell ehhez?

Figyelt kérdés
Ugy hogy lássam, hogy mit csinál az illető a másik gépen pl. Mert egy ismerősömnek volt ilyen programa, hogy egy gombnyomással kikapcsolta a netet a másik gépen vagy megnézte hogy mit csinálnak stb .. Köszi a segitséget!
2008. dec. 17. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A RealVNC programmal lehet ilyet csinálni.

[link]

XP-ken megy az ingyenes verzió is. Amelyik gépet nézni akarod, arra a szervert telepítsd, amelyiken nézni akarod a másik gépet, arra meg elég a Viewer. Gyakorlatilag kapsz egy ablakot, amiben ott lesz a másik gép :)

2008. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Elmondanád hogy hogyan kell beállítani? Másik gépre feltelepítettem,és ide is de itt ha bele lépek kéri a server nevet, beritam egy számsort amit találtam a másik gépen a progiban de akkor kiir valami olyat, "hogy a kért név érvéynes és megtalállható az adatbázisban de nincs hozzárendelve"nemtudom mi. Köszi:S:)
2008. dec. 18. 19:34
 3/3 anonim válasza:
a Server gépen kell egy ADMIN jelszavat kreálnod.És aztán megkérdeni a jelszavat...(A sebesség beállitása ,(10ms) legyen a leggyorsabb és minden extrát kapcsolj ki max a színeket meg a felbontást lökd be)
2009. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!