Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az oldalakról ahol videó nézéssel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, itthon vagyok a babámmal, és gondoltam kiegészíteném a gyesem. Az egyik csoportban ajánlottak, hogy egész szép pénzeket lehet keresni, videó megtekintéssel. Megnéztem az oldalt, és valóban azt láttam hogy kb. 10 perc ért fizetnek 2 €-t tehát ha egész nap nézem, jelentős összeget lehet keresni. De picit gyanakvó vagyok, hogy nincs-e ebbe valami csapda? Bár abban a kismama csoportban, az anyukák esküdtek rá nekik bevált. Köszönöm ha van tapasztalat.
2022. ápr. 12. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Garantálom neked hogy átverés, vagy van valami csavar a dologba amit nem írnak le. Az hogy te 10 percet videót nézel nem termel ki 2 €-t. Végképp nem úgy hogy még az is jól járjon aki ezt az egészet üzemelteti.
2022. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


Az oldal neve.

2022. ápr. 12. 09:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Már onnantól sem szabad ezt komolyan venni, hogy 'is' a top level domain és nem 'com'.

Egyébként meg gondolkodj már picit... Szerinted ha videónézéssel (mi is termeli itt az értéket szerinted?) lehetne havi több százezret keresni, akkor ki végezne fizikai munkát, minimálbérért?

2022. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kis piramisjáték, lehet lesz pár ember aki keres rajta, de a legtöbb szépen elbukja az egészet.
2022. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ezt az oldalt máshol is.


Kicsit szakmai szemmel nézve minden meg van ezen az oldalon ami azt sugallja hogy menekülj. Szokatlan domain név, borzalmasan igénytelen összekattingatott weboldal. Továbbra sem változott a véleményem hogy egy hót nagy kamu az egész.


De ha ilyen munkát keresel, akkor ezzel legyél tisztában, hogy minden ami kb nulla hozzáadott értékű munkáért csak otthon kattintgatásért olyan jó pénzt kínál ami miatt megérné csinálni, az szinte biztos kamu lesz.

2022. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"IMPORTANT! In order to withdraw money, the minimum number of referrals is 30."


Magyarul ahhoz hogy pénzt vehess ki, minimum 30 embert neked is meg kell hívnod, és még ezek után sem lepődnék meg ha lenne valami csavart, hogy miért nem fizetnek még ki.

2022. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az oldal alján van:

Receive 500 EURO automatically in your account for every 30 people registered and brought by you!


Invite your friends and you'll earn more money, you get an extra 40% of your friends income!


Vagyis magad alá kell szervezni embereket(ne értsd félre). Szerintem felejtős, nagyon átverés szaga van.

2022. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen jön a további csavar, ha nincs 30 referal személyed, akkor vásárolhatsz referalokat az oldalon, kriptovalutálért. 😂😂😂

Ha eddig nem lett volna nyilvánvaló, most már egyre inkább az hogy ez valami piramisjáték jellegű átverés.

2022. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

De amúgy 2022-ben jó lenne megérteni, hogy a SEMMIVEL nem fogsz pénzt keresni. Komolyan úgy gondolod kérdező, hogy a világ másik végében valaki ül egy zsák pénzen és azt várja, hogy te majd random vdieókat nézzél? Amiért cserébe ő csak úgy pénzt küld neked? Mit gondolsz milyen értéket teremsztesz számára ezzel a tevékenységgel?


Mondjuk ha napi 10 órában lesnéd a videókat akkor komolyan úgy érzed, hogy azért majd 120 eurót kapsz? Ugye akkor még ezen kéne egy plusz jelentős haszonnak lenni, amit elrak a szolgáltató.


Mondjuk az oldalról is kb ordít, hogy fake/piramis/rejtett költséges oldal. Bár a lényegi részek tulajdonképpen le is vannak írva benne.


Soha semmivel nem fogsz tudni pénzt keresni, amihez nem kell valamilyen tudás. A videó nézéshez nem kell tudás.

2022. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

@10:15


A koncepció azért nem elszakadt annyira a valóságtól, hogy mondjuk egy tartalomgyártó fizet egy oldalnak, hogy ilyen "kamu-valós" nézettséget termeljenek neki. De ő is a mid-roll ad-ok megnézése után kap pénzt, annyit meg egy videóban való mid-roll adok megnézése nem termel ki, hogy 1-20 €-eurót fizessenek ezért.


Olyan mintha meghirdetnének egy rendes valami alacsony hozzáadott értékű állást, úgy hogy a reális hihető piaci munkabérnek a 10-15x-ösét ajánlanák ezért. Nagyon szép meg jó, de miből termelik ki? Itt bukik ki ennek a koncepciónak a kamu mivolta.

2022. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!