Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam a vaterán. Már...

Regisztráltam a vaterán. Már vettem is több dolgot. Viszont most el szeretnék adni valamit. Ahhoz, hogy el tudjak, meg kell adnom a bankszámlaszámomat! Evvel senki sem fog tudni visszaélni?

Figyelt kérdés

A fizetési módnál a készpénzes fizetési lehetőséget fogom csak bejelölni,mert egy berendezett akváriumról lenne szó,amit ugye nem lehet feladni postán.Így nem fog megjelenni a "nyitóoldalamon" ?(vagy minek hívják)?

Szóval így nem fogja megtudni senki,ha csak a készpénzes lehetőséget jelölöm be?Vagy,hogy működik ez?VATERÁSOK SEGÍTSETEK!


2008. dec. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add meg a számlaszámod, nem fognak visszaélni vele. A jutalékot rendezheted csekken majd, és a vevő is fizethet ettől függetlenül kp-ben. Senki nem fogja kiadni a számlaszámod a vateránál.
2008. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve Vaterázom, s a számlaszámomra jön a pénz. Nem éltek vissza vele, s nem is tudnának.
2008. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A bankszámlaszám nem szigorú banktitok :)

Azzal visszaélni csak a javadra lehet :D

2008. dec. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!