Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon Prime-ra nem tudok...

Amazon Prime-ra nem tudok feliratkozni, megoldás? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát amazon.com-ra iratkoztam fel először, de még csak fizetni sem tudtam, mert nem fogadta el a maestro debit kártyát, pedig követelményeknél ott volt hogy lehet. Amazon.de-n már lehetett bankot is választani, ott elfogadta és fel is iratkoztam a primera, viszont amikor rámentem az activate prime gaming-ra, akkor ez a "Add your mobile number to enable Prime Gaming" üzenet fogadott, és hiába csináltam akármit, az üzenet megmaradt.

Olyan megoldást olvastam, hogy magyarba és szlovákiában (én szlov-ban élek) csak prime video elérhető, ezért le kell iratkozni az amazon prime-ról, és feliratkozni a prime videora (primevideo.com). Hát én leiratkoztam, de amikor rámentem a primevideora, még működő előfizetést mutatott, mert a filmek,sorozatok nézhetők, tehát egyáltalán nem iratkozott le, és nem lehet feliratkozni sehol sem...



2022. ápr. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség, itthonról is elő lehet fizetni az Amazon Primera, csak talán normális kártyát kéne használni.
2022. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de látod hogy amazon.de-n elfogadta a bankomat, és fel is iratkoztam, csak mikor rámentem twitchen a claim ingame lootra, akkor továbbküldött erre a mobilmegadós oldalra, amit aztán hiába adtam meg, mindig ugyanaz maradt. De jól mondod amugy, hivatalos oldalon (amazon.com) a visa és mastercardot biztos elfogadná...
2022. ápr. 16. 00:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!