Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet állítani...

Facebookon be lehet állítani valahogy, hogy csak a tényleg fontos dolgokról jöjjön értesítés, a többi értelmetlen dologról ne?

Figyelt kérdés

Mindig mikor látom hogy van 8-10 értesítésem, akkor arra gondolok hogy vagy ennyien üzentek nekem, vagy egyéb hozzám köthető dolog történt, ehhez képest általában 8-ból 1 vagy 2 ha fontos, a többi meg ilyen értelmetlen "értesítés" hogy:

*emlékeztető: XY meghívott hogy kedveld az oldalát

*hamarosan lejár XY oldalra a meghívásod

*egy általad kedvelt oldal megváltoztatta a nevét erről arra

*XY meg további N ember érdeklődik valami esemény iránt

*javasolt videó/ez érdekelhet

*lehet hogy lemaradtál XY bejegyzéséről

*nemrég volt XY születésnapja

és hasonlók.

Na most nekem csak arról kell értesítés mikor valaki üzen nekem, ismerősnek jelöl, elfogadja a jelölésem, megjelöl valami képen vagy posztban, illetve válaszol egy megjegyzésemre, plusz még a közelebbi ismerőseim születésnapjáról esetleg. Semmi másról nem kérek ilyen kéretlen, semmitmondó "értesítéseket" meg spamokat. Ki lehet ezeket kapcsolni valahol?



2022. ápr. 16. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem valami be van állitva ezek szerint(soha nem állitottam), de nekem nem küld ilyeneket egyiket sem


Nekem csak ha valaki ismerősnek jelölt, vagy egy általam követett ember valamit kirak

2022. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
100%

Beállítások, értesítések

[link]

2022. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig csodálkozom, amikor ennyire kézenfekvő dolgot nem képesek megtalálni egyesek, ha keresik egyáltalán, csak egy kicsit körül kellene nézni.
2022. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. Tökéletes megoldás hogy törlöd azt a szenny oldalt.
2022. ápr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!