Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogy értesül...

Instagramon hogy értesül valaki ha kikövetem? Csökken a követői száma, de ezen kívül más valami?

Figyelt kérdés

Néhány embert kikövettem és azt vettem észre egy kis idő után amikor rájuk néztem, hogy ők is.

Különösebben nem érdekel, csak furcsának találom, hogy honnan értesült róla?


Több mint ezer embert követ egyikőjük, a másik is több százat. És követőjük is hasonlóan sok van.


Ha esetleg a szám változása fel is tűnik neki, annyiból honnan jön rá, hogy én követtem ki?



2022. ápr. 22. 11:28
 1/3 anonim válasza:
Vannak alkalmazások google playen amiket ha megnéz az adott illető, látja, hogy ki az akit követ, és azt is ha nem követi vissza. Gondolom észre vette a számot és ránézett, rányomott a kikövetés gombra az app-on belül aztán már kész is.
2022. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A rohadt életbe ezt nem tudtam. Nem kalkuláltam vele.
2022. ápr. 22. 20:29
 3/3 anonim válasza:
Kövessük be egymást
2022. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!