Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kell online fizetni az...

Hol kell online fizetni az EU-n kívül érkező csomag vámkezelési költségét?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha online fizetem ki valamivel olcsóbb lesz mintha akkor tenném mikor hozzák a csomagot. Erről viszont sehol nem találtam részletes leírást, hogy hol kell meg mikor...stb. Már csomag feladás után meg kell kezdeni ezt vagy ha beérkezett az országba? Egyáltalán nem tudok eligazodni rajta.
2022. ápr. 23. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Például a Posta erre lehetőséget biztosít:

[link]

amikor a megrendelt csomag beérkezik az országba és elvámolják, akkor kapni fogsz egy e-mailt, amiben szerepelni fog:

* a küldemény azonosítója

* egy hozzáférési kód

* és egy online fizetési határidő

illetve egy, a fentihez hasonló link, amin keresztül bankkártyával befizetheted a vámköltségeket.


Ha ezt a fenti határidőn belül nem fizeted, akkor majd a kézbesítőnél kell kifizetned.


Bővebben mindezekről a Posta oldalán:

[link]

2022. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én már hónapok óta nem kapok ilyen vámkezeléses emailt.


Elején kaptam 3-4db csomagnál amikor kezdődött ez az egész szarság, azóta nem :D

2022. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!