Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a Nintendo switch-em az internetre? VPN, proxy vagy egyéb dolgokkal kapcsolatban kérnék egy kis segítséget.

Figyelt kérdés
A hotel vezetője, ahol dolgozom, valamit módolt a wifivel, mert semmilyen konzolon nem tudok az internetre csatlakozni. Van egy Nintendo switch-em , és szeretnék letölteni rá játékokat, stb. , de nem enged fel a hotel net. Csak VPN-nel, de őszintén szólva nem nagyon értek ezekhez... A mobilhetem meg kevés ehhez. SEGÍTSÉG :D

2022. ápr. 24. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tán a hotelben laksz? :O
2022. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Direkt csinálta, hogy ne terheld túl a hálózatot azzal, hogy sok GB-ot letöltesz, miközben a többi vendégnek lassú lesz a kapcsolata. Az arra van kitalálva, hogy böngéssz, levelezz. Ha te nem erre akarod használni, vegyél elegendő mobilnetet.
2022. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy hotelben dolgozom, és itt lakok, igen. Tudom, hogy direkt csinálta, én csak áthidalni szeretném, hogy letöltsek egy játékot, és szórakozzak kicsit a szabadnapjaimon...
2022. ápr. 24. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Szabadnapokon, hogyne. Etess mást. Bár végül is mindegy, mert switchre sem gyári, sem 3rd party vpn support nincs. És ez így van rendjén. :)
2022. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól még a vendégeknek van az a wifi, nem neked, hogy játssz rajta. Miattatok lassú a wifi a hotelekben. Vegyél egy egyszeri 100 GB-os mobilnetet, töltsd le a játékot, aztán offline tudsz vele játszani.
2022. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
VAGY vegyél lemezes/cartridge játékot (a switchen nem tudom melyik van, azt nem ismerem), akkor nem kell letölteni, csak berakod és megy.
2022. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerinted felszolgálás közben én nekiállok Nintendózni? Nem is értem miért kommenteltél, segítséget kértem, nem ítélkezést. Nem is értem miről beszélsz, a 7 napból 6-ot dolgozok, hát hadd játsszak már könyörgöm xd Mondjuk azt sem értem minek magyarázkodok... mindegy, azért köszi :))))
2022. ápr. 24. 15:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, az van tervben :D de azt is frissíteni kell, meg ilyenek. az új Kirby-t lemezesen veszem meg :D Meg a Harry Potter-t is :D
2022. ápr. 24. 15:26
 9/12 hgwell válasza:
APN cim haver es master syncron a portok kozott ami vpn kspcsolstban kulcsszervert ad halozathoz igy bajlango bajlango a kudarcos
2022. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fizess elő korlátlan mobilnetre és megszűnik a problémád.
2022. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!