Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a Geforcenow-ról...

Mit gondoltok a Geforcenow-ról? Ha a vga-m már nem bírja a nagyobb játékokat, mint pl. a God of war vagy az Ac Valhalla érdemes előfizetni rá? Élvezetes?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Single játékoknál megéri.

Multihoz túl nagy az input lag.

És igen, jó netem van.

2022. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem digi 1 gigás van
2022. ápr. 26. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet akármilyen jó a pinged, akkor is nagyságrenddel nagyobb mint amit direktben tapasztalsz. Plusz a pingnek a dupláját kell venni, hisz az inputot elmegy a távoli szerverhez, ahonnan visszajön a kép.
2022. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, majd letesztelem. Ha az ingyenessel tesztelném az ugyanolyan mintha a "10 euros PRIORITY" vagy az jobban fut, mint az ingyenes? Érted hogy mire akarok kilyukadni, hogy feleslegesen venném meg a 3500ft-st, ha akadozna.
2022. ápr. 26. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen árak mellett, lassan már csak ezek a szolgáltatások maradnak nekünk. :D
2022. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért elég szkeptikus vagyok a játék-streaminggel kapcsolatban. Oké, ma már ritka, hogy ne lenne internet, szóval talán annyira már nem negatívum, ha valami csak online elérhető. De azért ahhoz, hogy élőben, nagy felbontásban, jó minőségben tudj játszani, komoly sávszélesség kell, és így is számottevő lesz a késleltetés.
2022. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha kipróbálod a szolgáltatást, írj kérlek ide, hogy mik voltak a tapasztalataid.

Bár 20 euró havonta elég sok.

2022. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!