Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztalt-e mostanában...

Tapasztalt-e mostanában valaki ilyet Vodafone-nál?

Figyelt kérdés

Hónap elején be lett fizetve a számla, amit két héttel később még mindig úgy írt, hogy be kéne fizetni, pedig addigra már lejárt a határidő (tegyük fel, 16-a volt, de már 14-én lejárt a határidő, és azt írta hogy fizessem be).

Azóta valami borzalmas az internet, de csak a vezetékes, a WIFI-vel nincsen baj.

Viszonyításképpen a normális, az ilyen 250Mbps, de amióta volt ez az "incidens" azóta egyre csak csökkent a sebesség, előző héten 10Mbps-re, ma meg már 1.5Mbps és alatta van, közel 70-es pinggel. Naponta többször is előfordul, hogy el is megy az internet ilyen 10-20percre, szintén csak a vezetékes, a WIFI-vel semmi sem történik.

Először arra gondoltam hogy lehet korlátozták a netet, mondom megnézem a számlát, nem rontottak-e el valamit, de már azt jelzi hogy be van fizetve. Utána arra gondoltam, hogy mi van akkor ha megtört az UTP kábel, és azért megy el a net, de nincs semmi baja.

Olvasgatok panaszokat oldalakon, konkrétan ilyen nincs másoknál, csak olyan, hogy órákra elmegy teljesen minden szolgáltatás.



2022. ápr. 27. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy órákra elmegy teljesen minden szolgáltatás.

Orakra? Tesomnak 2 hete nem megy, es 3x volt jelentve. Ma reggel volt pofajuk azzal magyarazkodni hogy azert nincs megjavitva mert eddig nem tett panaszt senki.

Nem kell nekik korlatozni semmit, miota megszunt az Upc pocsek az egesz Vodafone.

2022. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam 2-3 hete csinálja, hogy elmegy a Net MINDEN NAP 5-6 alkalommal 10-20 percre. Kezd elegem lenni belőlük. Amíg UPC volt, sosem volt gond, max. évente 1-2 alkalommal, most meg naponta...
2022. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!