Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubeon hogy lehet megszerez...

Youtubeon hogy lehet megszerezni a közöséget??(olvasd el a leírást)

Figyelt kérdés
Youtubeon van ez a közösség ahol ilyen kérdések meg szavazások vannak..Azt mondják hogy,1000 feliratkozásnal lehet megkapni..De én láttam olyanokat is akik 1000 alatt voltak és ott volt nekik...Mostmár igazából nemtudom ezt..Aki tudja írja le..

2022. ápr. 29. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg mutatnál ilyet? Mert nem igazán értjük, hogy mire gondolsz.
2022. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem volt olyan fülem, most ránéztem és már nincs ott (80 feliratkozóm van) :(
2022. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korábban 1000 feliratkozó kellett, a közelmúltban levitték 500-ra.


[link]

"Creators with over 500 subscribers have access to Community posts. It will take up to 1 week to see the Community tab after passing 500 subscribers. The Community tab may also be available to other channels as we continue testing this feature.


If your channel’s audience is set as "made for kids," the Community tab is turned off. You also can't create or view posts."

2022. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!