Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internetem...

Miért megy el az internetem attól hogy youtubon videót nézek?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy van egy ARRIS TG2482-es típusú routerem ami a géphez ethernet kábellel van hozzákötve.Azonban amikor youtubon videót nézek mindig elmegy pár másodpercre utánna random visszajön, de valamikor nem is jön vissza csak ha újraindítom a gépet, ilyenkor megpróbálkozom a hibaelhárítóval ami ezt az üzenetet adja ki: [link]

Csak akkor megy el az internetem ha youtubot nézek és akkor is csak a számítógépen(az ethernet kábellel nincs semmi gond már próbáltam többet is) ha bárhol máshol nézek videót nincs semmi baja. ha megosztom a youtubot discordon akkor sokkal gyakrabban megy el az internet. Az internetszolgáltatóm azt mondta náluk nincs semmi gond, a rendszerbe nem írja hogy lenne valami... úgyhogy nem tudom mi lenne rá a megoldás.



2022. ápr. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik böngészővel próbáltad?
2022. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hibaüzenet azt jelenti, hogy a routerrel szakadt meg a kapcsolat. Gondolom annak van valami baja, vagy a gépednek esetleg. Nyilván ez csak spekuláció.
2022. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szeiff válasza:

Csak egy tipp. Mikor takarítottad ki utoljára a gépedet?


A videó megtekintés néhány alkatrészt jelentősen megterhel, és az sokkal jobban melegszik. Ha koszos, akkor elégtelenné válhat a hűtése. Egy takarítás általában amúgy sem kártékony.

2022. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!