Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért látok képek helyett 2...

Miért látok képek helyett 2 másodperces videós mémeket Instagrammon?

Figyelt kérdés
Nem mozgó- hanem állóképről van szó, mégis videóként van megosztva, ami általában olyan rövid, hogy a mém lényegét sem lehet felfogni, de ugye videók esetén a folyam továbbugrik. Ennek az új "divatnak" mi az értelme?

2022. máj. 2. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert igy rakják fel az emberek. Videókba. Nem tudom én sem értem az értelmét. És nálam is sokszor dobálja fel őket és én sem értettem mi értelmük. gondolom talán az insta algoritmus ezzeket jobban dobálja fel.
2022. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, hogy így rakják fel az emberek, de nincs semmi értelme. Nem lehet 2 másodperc alatt 4 kockás mémeket értelmezni. De lehet, hogy így gyakrabban dobálja fel, ezért jó nekik, viszont az embert, aki nézi, inkább csak felbosszantja, nemhogy még kedve lenne bekövetni azt az oldalt.
2022. máj. 14. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!