Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 3G kivezetése után mi fog...

A 3G kivezetése után mi fog történni, ha valaki MMS-t akarna küldeni a régebbi telefonján, amin nincs 4G?

Figyelt kérdés

2G-s adatkapcsolattal is elmenne az üzenet?


És ha a telefon képes 4G-re, akkor tuti, hogy elküldhető az MMS?



2022. máj. 4. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ki nem sz.rja le, az mms kb már akkor halott volt amikor kitalálták. Küld el emailben.
2022. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Kiírod Floppy-ra és postára adod.. 😃
2022. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De mi van akkor, ha nincs floppy olvasó a gépben? Inkább szalagos kazettára írd ki és úgy küldd el.
2022. máj. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Az MMS nem az interneten megy, azaz elvileg nem lesz ezzel probléma.
2022. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az MMS működik 2Gén is, de bevallom 4Gén nem tudom :) ( Nekem illene tudni )

Életemben kb 8 MMS küldtem azt is labor tesztek alatt :), szerintem a valahogy a lakossági előfizetők is így vannak vele.

Az a tény, hogy van MMS APN, én arra tippelnék, hogy ez LTEen is gond nélkül működik.


Ám miért bajlódnál ilyesmivel amikor sokkal jobb ( és olcsóbb ) módjai vannak annak, hogy képeket, emoji-kat vagy bármilyen más média tartalmat MMSként küldjél át?

2022. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Röhögjetek, de nálunk nem olyan rég a közösképviselő MMS-ben, a mobilján telefonkönyvbejegyzés formájában küldte el az egyik szerelő szaki számát akire szükség volt.
2022. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A senkit nem érdeklő szolgáltatások megszűnnek. Mint a PoC/Ptt.
2022. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Faxot sem fogok tudni küldeni? 😨


😂😂😂

2022. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal az MMS NEM 3g-n megy.

Anno, amikor még csak GPRS meg Edge volt a telefonomon, akkor is tudtam MMS-t küldeni. Nem lepne meg, ha a technikailag ugyanazt a csatornát használná, mint az SMS.

2022. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az MMS működik 2G is! Elfog menni 2G-n is. Csak dupla annyi időbe fog kerülni az MMS elküldése. Sőt mobil internetezni fogsz tudni, de csak 2G-n. Egy mostani web oldal, megnyitása majd hosszú másodpercekbe, akár egy perbe is bele kerülhet majd mire letölt. Tehát ezért érdemes a maximum 3G-t képes telefonokat le cserélni. Egyébként is, a Magyar Telekom is, és a Vodafone is még 2022-ben le kapcsolják a 3G-t. A DIGI Mobilnál meg eleve nem is volt 3g.
2022. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!