Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen VALÓS internetes pénz...

Milyen VALÓS internetes pénz kereseti lehetőségek vannak? =)

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hackerkedés, póker, tőzsde, weboldal készítés, programozás, rendszergazdizás, ésatöbbi, webshop boltok üzemeltetése, sms warez, sms torrent oldal, userek átverése, ésatöbbi. :P


Az ilyen reklámos kattintgatós hülyeségeknek, és az ilyen piramis MLM hülyeségeknek meg nem érdemes bedőlni.

Szóval szakértelem nélkül, de úgy hogy nem leszel bűnöző: Jóformán semmilyen

Szakértelemmel, rendes munkával: sok választási lehetőséged van. :P

2010. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha szakember vagy akkor se, valamiért ebben az országban az a mániájuk a góréknak hogy bent kell ülni az irodában, akkor is ha semmi dolgod. :)
2010. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket!


Esetleg ha valaki tud még valamit írja le :)

2010. szept. 17. 00:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer már volt sértődés ebből amikor leírtam, de csak nem tudom megállni...


Már ebben a témában volt kismilló topic, főleg az utóbbi időben.

Aki nem tudja használni a keresőt az ne akarjon pénzt keresni a neten.

2010. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de soha nem lehet tudni mikor rukkol elő valaki egy új nagyszerű ötlettel :)
2010. szept. 17. 00:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeknél a témáknál nagy volt a szórás a válaszokban, biztosan jobb tanácsokat találsz az eddigiek átnyálazásval.

Sok újdonság nincs, ha mégis akkor azt megtartja magának.

2010. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most olvastam el egy jó párat, hát eddig talán a legjobban összefoglalt :) amit olvastam itt, az az első válaszoló első két sora volt.
2010. szept. 17. 00:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy most ügyködök egy oldalon amelyen egy szolgáltatás lesz igénybevehető, nem írom ki mert azzal csak növelem a konkurenciát :))) Mondjuk nincs belőle interneten sok, ami van azok 80% gagyi, az oldal is meg a szolgáltatás is. Pedig az élő világban nagy kereslete van (sajnos)
2010. szept. 17. 01:00
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

En itt szoktam neha keresni online melokat, parat mar kaptam is.

2010. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!